Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2043)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
17:09 Esztergom
17:15 17:16 Esztergom-Kertváros 4 km
17:20 17:21 Dorog 7 km
17:27 17:30 Leányvár 12 km
17:33 17:33 Piliscsév 14 km
17:37 17:38 Pilisjászfalu 17 km
17:42 17:45 Piliscsaba 21 km
17:47 17:48 Klotildliget 22 km
17:50 17:51 Pázmáneum 23 km
17:57 17:58 Szabadságliget 28 km
18:00 18:01 Pilisvörösvár 30 km
18:06 18:07 Solymár 34 km
18:12 18:13 Üröm 39 km
18:16 18:17 Óbuda 41 km
18:19 18:20 Aquincum felső 43 km
18:23 18:24 Újpest 45 km
18:26 18:27 Angyalföld 46 km
18:32 18:33 Rákosrendező 50 km
18:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.