Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2033)

Közlekedik: 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
16:09 Esztergom
16:15 16:16 Esztergom-Kertváros 4 km
16:20 16:21 Dorog 7 km
16:27 16:30 Leányvár 12 km
16:33 16:33 Piliscsév 14 km
16:37 16:38 Pilisjászfalu 17 km
16:42 16:45 Piliscsaba 21 km
16:47 16:48 Klotildliget 22 km
16:50 16:51 Pázmáneum 23 km
16:57 16:58 Szabadságliget 28 km
17:00 17:01 Pilisvörösvár 30 km
17:06 17:07 Solymár 34 km
17:12 17:13 Üröm 39 km
17:16 17:17 Óbuda 41 km
17:19 17:20 Aquincum felső 43 km
17:23 17:24 Újpest 45 km
17:26 17:27 Angyalföld 46 km
17:32 17:33 Rákosrendező 50 km
17:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.