Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2023)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
15:09 Esztergom
15:15 15:16 Esztergom-Kertváros 4 km
15:20 15:21 Dorog 7 km
15:27 15:30 Leányvár 12 km
15:33 15:33 Piliscsév 14 km
15:37 15:38 Pilisjászfalu 17 km
15:42 15:45 Piliscsaba 21 km
15:47 15:48 Klotildliget 22 km
15:50 15:51 Pázmáneum 23 km
15:57 15:58 Szabadságliget 28 km
16:00 16:01 Pilisvörösvár 30 km
16:06 16:07 Solymár 34 km
16:12 16:13 Üröm 39 km
16:16 16:17 Óbuda 41 km
16:19 16:20 Aquincum felső 43 km
16:23 16:24 Újpest 45 km
16:26 16:27 Angyalföld 46 km
16:28 16:28 Vasútmúzeum 47 km
16:32 16:33 Rákosrendező 50 km
16:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.