Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2045)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
12:09 Esztergom
12:15 12:16 Esztergom-Kertváros 4 km
12:20 12:21 Dorog 7 km
12:27 12:30 Leányvár 12 km
12:33 12:33 Piliscsév 14 km
12:37 12:38 Pilisjászfalu 17 km
12:42 12:45 Piliscsaba 21 km
12:47 12:48 Klotildliget 22 km
12:50 12:51 Pázmáneum 23 km
12:57 12:58 Szabadságliget 28 km
13:00 13:01 Pilisvörösvár 30 km
13:06 13:07 Solymár 34 km
13:12 13:13 Üröm 39 km
13:16 13:17 Óbuda 41 km
13:19 13:20 Aquincum felső 43 km
13:23 13:24 Újpest 45 km
13:26 13:27 Angyalföld 46 km
13:28 13:28 Vasútmúzeum 47 km
13:32 13:33 Rákosrendező 50 km
13:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.