Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2015)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
09:09 Esztergom
09:15 09:16 Esztergom-Kertváros 4 km
09:20 09:21 Dorog 7 km
09:27 09:30 Leányvár 12 km
09:33 09:33 Piliscsév 14 km
09:37 09:38 Pilisjászfalu 17 km
09:42 09:45 Piliscsaba 21 km
09:47 09:48 Klotildliget 22 km
09:50 09:51 Pázmáneum 23 km
09:57 09:58 Szabadságliget 28 km
10:00 10:01 Pilisvörösvár 30 km
10:06 10:07 Solymár 34 km
10:12 10:13 Üröm 39 km
10:16 10:17 Óbuda 41 km
10:19 10:20 Aquincum felső 43 km
10:23 10:24 Újpest 45 km
10:26 10:27 Angyalföld 46 km
10:28 10:28 Vasútmúzeum 47 km
10:32 10:33 Rákosrendező 50 km
10:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.