Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2013)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:09 Esztergom
14:15 14:16 Esztergom-Kertváros 4 km
14:20 14:21 Dorog 7 km
14:27 14:30 Leányvár 12 km
14:33 14:33 Piliscsév 14 km
14:37 14:38 Pilisjászfalu 17 km
14:42 14:45 Piliscsaba 21 km
14:47 14:48 Klotildliget 22 km
14:50 14:51 Pázmáneum 23 km
14:57 14:58 Szabadságliget 28 km
15:00 15:01 Pilisvörösvár 30 km
15:06 15:07 Solymár 34 km
15:12 15:13 Üröm 39 km
15:16 15:17 Óbuda 41 km
15:19 15:20 Aquincum felső 43 km
15:23 15:24 Újpest 45 km
15:26 15:27 Angyalföld 46 km
15:32 15:33 Rákosrendező 50 km
15:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.