Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2065)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
13:09 Esztergom
13:15 13:16 Esztergom-Kertváros 4 km
13:20 13:21 Dorog 7 km
13:27 13:30 Leányvár 12 km
13:33 13:33 Piliscsév 14 km
13:37 13:38 Pilisjászfalu 17 km
13:42 13:45 Piliscsaba 21 km
13:47 13:48 Klotildliget 22 km
13:50 13:51 Pázmáneum 23 km
13:57 13:58 Szabadságliget 28 km
14:00 14:01 Pilisvörösvár 30 km
14:06 14:07 Solymár 34 km
14:12 14:13 Üröm 39 km
14:16 14:17 Óbuda 41 km
14:19 14:20 Aquincum felső 43 km
14:23 14:24 Újpest 45 km
14:26 14:27 Angyalföld 46 km
14:32 14:33 Rákosrendező 50 km
14:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.