Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2055)

Közlekedik: munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig

Érkezés Indulás Megálló km
12:33 Esztergom
12:39 12:47 Esztergom-Kertváros 4 km
12:51 12:52 Dorog 7 km
12:58 12:59 Leányvár 12 km
13:02 13:03 Piliscsév 14 km
13:07 13:08 Pilisjászfalu 17 km
13:12 13:16 Piliscsaba 21 km
13:20 13:20 Pázmáneum 23 km
13:28 13:29 Pilisvörösvár 30 km
13:34 13:34 Solymár 34 km
13:43 13:46 Óbuda 41 km
13:48 13:49 Aquincum felső 43 km
13:52 13:53 Újpest 45 km
13:55 13:56 Angyalföld 46 km
14:01 14:02 Rákosrendező 50 km
14:08 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.