Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2035)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
11:09 Esztergom
11:15 11:16 Esztergom-Kertváros 4 km
11:20 11:21 Dorog 7 km
11:27 11:30 Leányvár 12 km
11:33 11:33 Piliscsév 14 km
11:37 11:38 Pilisjászfalu 17 km
11:42 11:45 Piliscsaba 21 km
11:47 11:48 Klotildliget 22 km
11:50 11:51 Pázmáneum 23 km
11:57 11:58 Szabadságliget 28 km
12:00 12:01 Pilisvörösvár 30 km
12:06 12:07 Solymár 34 km
12:12 12:13 Üröm 39 km
12:16 12:17 Óbuda 41 km
12:19 12:20 Aquincum felső 43 km
12:23 12:24 Újpest 45 km
12:26 12:27 Angyalföld 46 km
12:32 12:33 Rákosrendező 50 km
12:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.