Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2025)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
10:09 Esztergom
10:15 10:16 Esztergom-Kertváros 4 km
10:20 10:21 Dorog 7 km
10:27 10:30 Leányvár 12 km
10:33 10:33 Piliscsév 14 km
10:37 10:38 Pilisjászfalu 17 km
10:42 10:45 Piliscsaba 21 km
10:47 10:48 Klotildliget 22 km
10:50 10:51 Pázmáneum 23 km
10:57 10:58 Szabadságliget 28 km
11:00 11:01 Pilisvörösvár 30 km
11:06 11:07 Solymár 34 km
11:12 11:13 Üröm 39 km
11:16 11:17 Óbuda 41 km
11:19 11:20 Aquincum felső 43 km
11:23 11:24 Újpest 45 km
11:26 11:27 Angyalföld 46 km
11:32 11:33 Rákosrendező 50 km
11:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.