Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2067)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
08:09 Esztergom
08:15 08:16 Esztergom-Kertváros 4 km
08:20 08:21 Dorog 7 km
08:27 08:30 Leányvár 12 km
08:33 08:33 Piliscsév 14 km
08:37 08:38 Pilisjászfalu 17 km
08:42 08:45 Piliscsaba 21 km
08:47 08:48 Klotildliget 22 km
08:50 08:51 Pázmáneum 23 km
08:57 08:58 Szabadságliget 28 km
09:00 09:01 Pilisvörösvár 30 km
09:06 09:07 Solymár 34 km
09:12 09:13 Üröm 39 km
09:16 09:17 Óbuda 41 km
09:19 09:20 Aquincum felső 43 km
09:23 09:24 Újpest 45 km
09:26 09:27 Angyalföld 46 km
09:32 09:33 Rákosrendező 50 km
09:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.