Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2057)

Közlekedik: munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig

Érkezés Indulás Megálló km
07:28 Esztergom
07:34 07:42 Esztergom-Kertváros 4 km
07:46 07:47 Dorog 7 km
07:53 07:54 Leányvár 12 km
07:57 07:58 Piliscsév 14 km
08:02 08:03 Pilisjászfalu 17 km
08:07 08:15 Piliscsaba 21 km
08:17 08:18 Klotildliget 22 km
08:20 08:21 Pázmáneum 23 km
08:28 08:29 Pilisvörösvár 30 km
08:34 08:35 Solymár 34 km
08:43 08:44 Óbuda 41 km
08:46 08:47 Aquincum felső 43 km
08:50 08:51 Újpest 45 km
08:53 08:54 Angyalföld 46 km
08:59 09:00 Rákosrendező 50 km
09:06 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.