Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2047)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
07:04 Esztergom
07:10 07:11 Esztergom-Kertváros 4 km
07:15 07:16 Dorog 7 km
07:22 07:27 Leányvár 12 km
07:30 07:31 Piliscsév 14 km
07:35 07:36 Pilisjászfalu 17 km
07:40 07:41 Piliscsaba 21 km
07:43 07:44 Klotildliget 22 km
07:46 07:47 Pázmáneum 23 km
07:53 07:54 Szabadságliget 28 km
07:56 08:01 Pilisvörösvár 30 km
08:06 08:07 Solymár 34 km
08:12 08:13 Üröm 39 km
08:16 08:17 Óbuda 41 km
08:19 08:20 Aquincum felső 43 km
08:23 08:24 Újpest 45 km
08:26 08:27 Angyalföld 46 km
08:32 08:33 Rákosrendező 50 km
08:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.