Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2027)

Közlekedik: munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig

Érkezés Indulás Megálló km
06:37 Esztergom
06:43 06:44 Esztergom-Kertváros 4 km
06:48 06:49 Dorog 7 km
06:55 06:56 Leányvár 12 km
06:59 06:59 Piliscsév 14 km
07:03 07:04 Pilisjászfalu 17 km
07:08 07:11 Piliscsaba 21 km
07:13 07:14 Klotildliget 22 km
07:21 07:22 Szabadságliget 28 km
07:24 07:25 Pilisvörösvár 30 km
07:30 07:31 Solymár 34 km
07:39 07:43 Óbuda 41 km
07:45 07:46 Aquincum felső 43 km
07:49 07:50 Újpest 45 km
07:52 07:53 Angyalföld 46 km
07:58 07:59 Rákosrendező 50 km
08:05 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.