Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2069)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
06:05 Esztergom
06:11 06:12 Esztergom-Kertváros 4 km
06:16 06:17 Dorog 7 km
06:23 06:24 Leányvár 12 km
06:27 06:28 Piliscsév 14 km
06:32 06:33 Pilisjászfalu 17 km
06:37 06:38 Piliscsaba 21 km
06:40 06:41 Klotildliget 22 km
06:43 06:44 Pázmáneum 23 km
06:50 06:51 Szabadságliget 28 km
06:53 06:54 Pilisvörösvár 30 km
06:59 07:00 Solymár 34 km
07:05 07:06 Üröm 39 km
07:09 07:10 Óbuda 41 km
07:12 07:13 Aquincum felső 43 km
07:16 07:17 Újpest 45 km
07:19 07:20 Angyalföld 46 km
07:25 07:26 Rákosrendező 50 km
07:32 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.