Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2059)

Közlekedik: munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig

Érkezés Indulás Megálló km
05:49 Esztergom
05:55 05:56 Esztergom-Kertváros 4 km
06:00 06:01 Dorog 7 km
06:07 06:08 Leányvár 12 km
06:11 06:11 Piliscsév 14 km
06:15 06:16 Pilisjászfalu 17 km
06:20 06:21 Piliscsaba 21 km
06:23 06:24 Klotildliget 22 km
06:26 06:27 Pázmáneum 23 km
06:33 06:34 Szabadságliget 28 km
06:36 06:37 Pilisvörösvár 30 km
06:42 06:45 Solymár 34 km
06:50 06:51 Üröm 39 km
06:54 06:55 Óbuda 41 km
06:57 06:58 Aquincum felső 43 km
07:01 07:02 Újpest 45 km
07:04 07:05 Angyalföld 46 km
07:09 07:10 Rákosrendező 50 km
07:16 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.