Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2049)

Közlekedik: munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig

Érkezés Indulás Megálló km
05:32 Esztergom
05:38 05:39 Esztergom-Kertváros 4 km
05:43 05:44 Dorog 7 km
05:50 05:51 Leányvár 12 km
05:54 05:55 Piliscsév 14 km
05:59 06:00 Pilisjászfalu 17 km
06:04 06:05 Piliscsaba 21 km
06:07 06:08 Klotildliget 22 km
06:15 06:16 Szabadságliget 28 km
06:18 06:19 Pilisvörösvár 30 km
06:24 06:25 Solymár 34 km
06:33 06:34 Óbuda 41 km
06:36 06:37 Aquincum felső 43 km
06:40 06:41 Újpest 45 km
06:43 06:44 Angyalföld 46 km
06:48 06:49 Rákosrendező 50 km
06:55 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.