Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2039)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:56 Esztergom
05:02 05:03 Esztergom-Kertváros 4 km
05:07 05:08 Dorog 7 km
05:14 05:15 Leányvár 12 km
05:18 05:19 Piliscsév 14 km
05:23 05:24 Pilisjászfalu 17 km
05:28 05:32 Piliscsaba 21 km
05:34 05:35 Klotildliget 22 km
05:37 05:38 Pázmáneum 23 km
05:44 05:45 Szabadságliget 28 km
05:47 05:48 Pilisvörösvár 30 km
05:53 05:54 Solymár 34 km
05:59 06:00 Üröm 39 km
06:03 06:04 Óbuda 41 km
06:06 06:07 Aquincum felső 43 km
06:10 06:11 Újpest 45 km
06:13 06:14 Angyalföld 46 km
06:19 06:20 Rákosrendező 50 km
06:26 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.