Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2029)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:16 Esztergom
04:22 04:23 Esztergom-Kertváros 4 km
04:27 04:28 Dorog 7 km
04:34 04:35 Leányvár 12 km
04:38 04:39 Piliscsév 14 km
04:43 04:44 Pilisjászfalu 17 km
04:48 04:49 Piliscsaba 21 km
04:51 04:52 Klotildliget 22 km
04:54 04:55 Pázmáneum 23 km
05:01 05:02 Szabadságliget 28 km
05:04 05:05 Pilisvörösvár 30 km
05:11 05:12 Solymár 34 km
05:17 05:17 Üröm 39 km
05:20 05:21 Óbuda 41 km
05:23 05:24 Aquincum felső 43 km
05:27 05:28 Újpest 45 km
05:30 05:31 Angyalföld 46 km
05:36 05:37 Rákosrendező 50 km
05:43 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.