Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2019)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
03:33 Esztergom
03:39 03:40 Esztergom-Kertváros 4 km
03:44 03:45 Dorog 7 km
03:51 03:52 Leányvár 12 km
03:55 03:55 Piliscsév 14 km
03:59 04:00 Pilisjászfalu 17 km
04:04 04:05 Piliscsaba 21 km
04:07 04:08 Klotildliget 22 km
04:10 04:10 Pázmáneum 23 km
04:16 04:17 Szabadságliget 28 km
04:19 04:20 Pilisvörösvár 30 km
04:25 04:26 Solymár 34 km
04:34 04:35 Óbuda 41 km
04:37 04:38 Aquincum felső 43 km
04:41 04:42 Újpest 45 km
04:44 04:45 Angyalföld 46 km
04:50 04:51 Rákosrendező 50 km
04:57 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.