Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Komárom személyvonat (32928)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
22:33 Esztergom
22:39 22:42 Esztergom-Kertváros 4 km
22:47 22:48 Tokod 9 km
22:51 22:51 Tát 12 km
23:00 23:01 Nyergesújfalu 18 km
23:04 23:04 Nyergesújfalu felső 19 km
23:06 23:06 Eternitgyár 21 km
23:08 23:09 Lábatlan 22 km
23:14 23:14 Piszke 25 km
23:17 23:18 Süttő 27 km
23:21 23:21 Süttő felső 28 km
23:30 23:30 Várhegyalja 33 km
23:33 23:34 Neszmély 36 km
23:37 23:37 Dunaalmás 37 km
23:45 23:46 Almásfüzitő 42 km
23:49 23:49 Almásfüzitő felső 45 km
23:52 23:52 Szőny 48 km
23:58 Komárom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.