Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Komárom személyvonat (32918)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
18:33 Esztergom
18:39 18:42 Esztergom-Kertváros 4 km
18:47 18:48 Tokod 9 km
18:51 18:51 Tát 12 km
19:00 19:01 Nyergesújfalu 18 km
19:04 19:04 Nyergesújfalu felső 19 km
19:06 19:06 Eternitgyár 21 km
19:08 19:09 Lábatlan 22 km
19:14 19:14 Piszke 25 km
19:17 19:18 Süttő 27 km
19:21 19:21 Süttő felső 28 km
19:30 19:30 Várhegyalja 33 km
19:33 19:34 Neszmély 36 km
19:37 19:37 Dunaalmás 37 km
19:45 19:47 Almásfüzitő 42 km
19:50 19:51 Almásfüzitő felső 45 km
19:54 19:55 Szőny 48 km
20:00 Komárom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.