Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Komárom személyvonat (32936)

Közlekedik: munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig

Érkezés Indulás Megálló km
16:33 Esztergom
16:39 16:43 Esztergom-Kertváros 4 km
16:48 16:49 Tokod 9 km
16:52 16:52 Tát 12 km
17:01 17:02 Nyergesújfalu 18 km
17:05 17:05 Nyergesújfalu felső 19 km
17:07 17:07 Eternitgyár 21 km
17:09 17:10 Lábatlan 22 km
17:15 17:15 Piszke 25 km
17:19 17:25 Süttő 27 km
17:28 17:28 Süttő felső 28 km
17:37 17:37 Várhegyalja 33 km
17:40 17:41 Neszmély 36 km
17:44 17:44 Dunaalmás 37 km
17:53 17:54 Almásfüzitő 42 km
17:57 17:58 Almásfüzitő felső 45 km
18:01 18:02 Szőny 48 km
18:07 Komárom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.