Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Komárom személyvonat (32924)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:33 Esztergom
14:39 14:42 Esztergom-Kertváros 4 km
14:47 14:48 Tokod 9 km
14:51 14:51 Tát 12 km
15:00 15:01 Nyergesújfalu 18 km
15:04 15:04 Nyergesújfalu felső 19 km
15:06 15:06 Eternitgyár 21 km
15:08 15:09 Lábatlan 22 km
15:14 15:14 Piszke 25 km
15:17 15:18 Süttő 27 km
15:21 15:21 Süttő felső 28 km
15:30 15:30 Várhegyalja 33 km
15:33 15:34 Neszmély 36 km
15:37 15:37 Dunaalmás 37 km
15:45 15:46 Almásfüzitő 42 km
15:49 15:50 Almásfüzitő felső 45 km
15:53 15:54 Szőny 48 km
15:59 Komárom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.