Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Komárom személyvonat (32914)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
13:33 Esztergom
13:39 13:42 Esztergom-Kertváros 4 km
13:47 13:48 Tokod 9 km
13:51 13:51 Tát 12 km
14:00 14:01 Nyergesújfalu 18 km
14:04 14:04 Nyergesújfalu felső 19 km
14:06 14:06 Eternitgyár 21 km
14:08 14:09 Lábatlan 22 km
14:14 14:14 Piszke 25 km
14:17 14:18 Süttő 27 km
14:21 14:21 Süttő felső 28 km
14:30 14:30 Várhegyalja 33 km
14:33 14:34 Neszmély 36 km
14:37 14:37 Dunaalmás 37 km
14:45 14:46 Almásfüzitő 42 km
14:49 14:50 Almásfüzitő felső 45 km
14:53 14:54 Szőny 48 km
14:59 Komárom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.