Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Komárom személyvonat (32912)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
07:49 Esztergom
07:55 07:56 Esztergom-Kertváros 4 km
08:01 08:02 Tokod 9 km
08:05 08:05 Tát 12 km
08:14 08:15 Nyergesújfalu 18 km
08:18 08:18 Nyergesújfalu felső 19 km
08:20 08:20 Eternitgyár 21 km
08:22 08:23 Lábatlan 22 km
08:28 08:28 Piszke 25 km
08:32 08:36 Süttő 27 km
08:40 08:40 Süttő felső 28 km
08:49 08:49 Várhegyalja 33 km
08:52 08:53 Neszmély 36 km
08:56 08:56 Dunaalmás 37 km
09:04 09:11 Almásfüzitő 42 km
09:14 09:15 Almásfüzitő felső 45 km
09:18 09:19 Szőny 48 km
09:25 Komárom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.