Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Komárom személyvonat (32910)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
05:16 Esztergom
05:22 05:23 Esztergom-Kertváros 4 km
05:28 05:28 Tokod 9 km
05:31 05:31 Tát 12 km
05:40 05:41 Nyergesújfalu 18 km
05:44 05:44 Nyergesújfalu felső 19 km
05:46 05:46 Eternitgyár 21 km
05:48 05:49 Lábatlan 22 km
05:54 05:54 Piszke 25 km
05:57 05:58 Süttő 27 km
06:01 06:01 Süttő felső 28 km
06:10 06:10 Várhegyalja 33 km
06:13 06:14 Neszmély 36 km
06:17 06:17 Dunaalmás 37 km
06:26 06:35 Almásfüzitő 42 km
06:38 06:39 Almásfüzitő felső 45 km
06:42 06:43 Szőny 48 km
06:48 Komárom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.