Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Fonyód - Keszthely személyvonat (8612)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
06:40 Fonyód
06:42 06:43 Bélatelep 2 km
06:45 06:45 Alsóbélatelep 4 km
06:48 06:49 Balatonfenyves 7 km
06:51 06:52 Balatonfenyves alsó 9 km
06:54 06:54 Balatonmáriafürdő alsó 11 km
06:59 07:03 Balatonmáriafürdő 16 km
07:08 07:09 Balatonberény 20 km
07:13 07:14 Balatonszentgyörgy 23 km
07:20 07:21 Fenékpuszta 28 km
07:26 Keszthely 33 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.