Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Fonyód - Nagykanizsa személyvonat (18530)

Közlekedik: 2011.12.25

Érkezés Indulás Megálló km
05:46 Fonyód
05:49 05:49 Bélatelep 2 km
05:51 05:52 Alsóbélatelep 4 km
05:55 05:59 Balatonfenyves 7 km
06:02 06:03 Balatonfenyves alsó 9 km
06:05 06:06 Balatonmáriafürdő alsó 11 km
06:12 06:13 Balatonmáriafürdő 16 km
06:17 06:18 Balatonberény 20 km
06:21 06:22 Balatonszentgyörgy 23 km
06:26 06:27 Vörs 28 km
06:32 06:32 Sávoly 34 km
06:40 06:41 Zalakomár 43 km
06:46 06:46 Zalaszentjakab 49 km
06:52 06:53 Nagyrécse 58 km
06:59 Nagykanizsa 64 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.