Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Bakonyszentlászló személyvonat (39528)

Közlekedik: nem közlekedik: 2011.XII.24, 31

Érkezés Indulás Megálló km
22:45 Győr
22:48 22:49 Győr-Gyárváros 2 km
22:53 22:54 Győrszabadhegy 6 km
23:05 23:05 Nyúl 16 km
23:09 23:09 Écs 19 km
23:11 23:12 Pannonhalma 21 km
23:19 23:20 Tarjánpuszta 27 km
23:22 23:22 Győrasszonyfa 28 km
23:25 23:25 Bakonypéterd 31 km
23:30 23:31 Veszprémvarsány 34 km
23:36 23:36 Bakonygyirót 38 km
23:40 Bakonyszentlászló 41 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.