Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Bakonyszentlászló személyvonat (39526)

Közlekedik: munkanap

Érkezés Indulás Megálló km
16:51 Győr
16:54 16:55 Győr-Gyárváros 2 km
16:59 17:01 Győrszabadhegy 6 km
17:12 17:12 Nyúl 16 km
17:16 17:16 Écs 19 km
17:18 17:19 Pannonhalma 21 km
17:26 17:27 Tarjánpuszta 27 km
17:29 17:29 Győrasszonyfa 28 km
17:32 17:32 Bakonypéterd 31 km
17:37 17:38 Veszprémvarsány 34 km
17:43 17:43 Bakonygyirót 38 km
17:47 Bakonyszentlászló 41 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.