Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Bakonyszentlászló személyvonat (39534)

Közlekedik: munkanap

Érkezés Indulás Megálló km
14:51 Győr
14:54 14:55 Győr-Gyárváros 2 km
14:59 15:01 Győrszabadhegy 6 km
15:12 15:12 Nyúl 16 km
15:16 15:16 Écs 19 km
15:18 15:19 Pannonhalma 21 km
15:26 15:27 Tarjánpuszta 27 km
15:29 15:29 Győrasszonyfa 28 km
15:32 15:32 Bakonypéterd 31 km
15:37 15:38 Veszprémvarsány 34 km
15:43 15:43 Bakonygyirót 38 km
15:47 Bakonyszentlászló 41 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.