Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Bakonyszentlászló személyvonat (39520)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
06:51 Győr
06:54 06:55 Győr-Gyárváros 2 km
06:59 07:00 Győrszabadhegy 6 km
07:11 07:11 Nyúl 16 km
07:15 07:15 Écs 19 km
07:17 07:18 Pannonhalma 21 km
07:25 07:26 Tarjánpuszta 27 km
07:28 07:28 Győrasszonyfa 28 km
07:31 07:31 Bakonypéterd 31 km
07:36 07:37 Veszprémvarsány 34 km
07:42 07:42 Bakonygyirót 38 km
07:46 Bakonyszentlászló 41 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.