Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Budapest-Déli személyvonat (4911)

Közlekedik: 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
21:31 Győr
21:33 21:34 Győr-Gyárváros 2 km
21:37 21:38 Győrszentiván 8 km
21:44 21:45 Nagyszentjános 18 km
21:51 21:52 Ács 28 km
21:59 22:10 Komárom 37 km
22:14 22:15 Szőny 42 km
22:17 22:18 Almásfüzitő felső 45 km
22:21 22:22 Almásfüzitő 48 km
22:28 22:29 Tata 57 km
22:31 22:32 Tóvároskert 60 km
22:35 22:36 Vértesszőlős 64 km
22:40 22:41 Tatabánya 67 km
22:44 22:45 Alsógalla 72 km
22:50 22:51 Szárliget 80 km
22:53 22:54 Szár 85 km
22:58 22:59 Bicske 92 km
23:00 23:01 Bicske alsó 94 km
23:05 23:06 Herceghalom 102 km
23:10 23:11 Biatorbágy 109 km
23:15 23:16 Törökbálint 117 km
23:20 23:21 Budaörs 121 km
23:27 23:28 Kelenföld 127 km
23:35 Budapest-Déli 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.