Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Budapest-Déli személyvonat (4921)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
20:31 Győr
20:33 20:34 Győr-Gyárváros 2 km
20:37 20:38 Győrszentiván 8 km
20:44 20:45 Nagyszentjános 18 km
20:51 20:52 Ács 28 km
20:59 21:10 Komárom 37 km
21:14 21:15 Szőny 42 km
21:17 21:18 Almásfüzitő felső 45 km
21:21 21:22 Almásfüzitő 48 km
21:28 21:29 Tata 57 km
21:31 21:32 Tóvároskert 60 km
21:35 21:36 Vértesszőlős 64 km
21:40 21:41 Tatabánya 67 km
21:44 21:45 Alsógalla 72 km
21:50 21:51 Szárliget 80 km
21:53 21:54 Szár 85 km
21:58 21:59 Bicske 92 km
22:00 22:01 Bicske alsó 94 km
22:05 22:06 Herceghalom 102 km
22:10 22:11 Biatorbágy 109 km
22:15 22:16 Törökbálint 117 km
22:20 22:21 Budaörs 121 km
22:27 22:28 Kelenföld 127 km
22:35 Budapest-Déli 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.