Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Budapest-Déli személyvonat (4923)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
18:31 Győr
18:33 18:34 Győr-Gyárváros 2 km
18:37 18:38 Győrszentiván 8 km
18:44 18:45 Nagyszentjános 18 km
18:51 18:52 Ács 28 km
18:59 19:10 Komárom 37 km
19:14 19:15 Szőny 42 km
19:17 19:18 Almásfüzitő felső 45 km
19:21 19:22 Almásfüzitő 48 km
19:28 19:29 Tata 57 km
19:31 19:32 Tóvároskert 60 km
19:35 19:36 Vértesszőlős 64 km
19:40 19:41 Tatabánya 67 km
19:44 19:45 Alsógalla 72 km
19:50 19:51 Szárliget 80 km
19:53 19:54 Szár 85 km
19:58 19:59 Bicske 92 km
20:00 20:01 Bicske alsó 94 km
20:05 20:06 Herceghalom 102 km
20:10 20:11 Biatorbágy 109 km
20:15 20:16 Törökbálint 117 km
20:20 20:21 Budaörs 121 km
20:27 20:28 Kelenföld 127 km
20:35 Budapest-Déli 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.