Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Budapest-Déli személyvonat (4913)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
16:31 Győr
16:33 16:34 Győr-Gyárváros 2 km
16:37 16:38 Győrszentiván 8 km
16:44 16:45 Nagyszentjános 18 km
16:51 16:52 Ács 28 km
16:59 17:10 Komárom 37 km
17:14 17:15 Szőny 42 km
17:17 17:18 Almásfüzitő felső 45 km
17:21 17:22 Almásfüzitő 48 km
17:28 17:29 Tata 57 km
17:31 17:32 Tóvároskert 60 km
17:35 17:36 Vértesszőlős 64 km
17:40 17:41 Tatabánya 67 km
17:44 17:45 Alsógalla 72 km
17:50 17:51 Szárliget 80 km
17:53 17:54 Szár 85 km
17:58 17:59 Bicske 92 km
18:00 18:01 Bicske alsó 94 km
18:05 18:06 Herceghalom 102 km
18:10 18:11 Biatorbágy 109 km
18:15 18:16 Törökbálint 117 km
18:20 18:21 Budaörs 121 km
18:27 18:28 Kelenföld 127 km
18:35 Budapest-Déli 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.