Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Budapest-Déli személyvonat (4915)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
12:31 Győr
12:33 12:34 Győr-Gyárváros 2 km
12:37 12:38 Győrszentiván 8 km
12:44 12:45 Nagyszentjános 18 km
12:51 12:52 Ács 28 km
12:59 13:10 Komárom 37 km
13:14 13:15 Szőny 42 km
13:17 13:18 Almásfüzitő felső 45 km
13:21 13:22 Almásfüzitő 48 km
13:28 13:29 Tata 57 km
13:31 13:32 Tóvároskert 60 km
13:35 13:36 Vértesszőlős 64 km
13:40 13:41 Tatabánya 67 km
13:44 13:45 Alsógalla 72 km
13:50 13:51 Szárliget 80 km
13:53 13:54 Szár 85 km
13:58 13:59 Bicske 92 km
14:00 14:01 Bicske alsó 94 km
14:05 14:06 Herceghalom 102 km
14:10 14:11 Biatorbágy 109 km
14:15 14:16 Törökbálint 117 km
14:20 14:21 Budaörs 121 km
14:27 14:28 Kelenföld 127 km
14:35 Budapest-Déli 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.