Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Budapest-Déli személyvonat (4927)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
10:31 Győr
10:33 10:34 Győr-Gyárváros 2 km
10:37 10:38 Győrszentiván 8 km
10:44 10:45 Nagyszentjános 18 km
10:51 10:52 Ács 28 km
10:59 11:10 Komárom 37 km
11:14 11:15 Szőny 42 km
11:17 11:18 Almásfüzitő felső 45 km
11:21 11:22 Almásfüzitő 48 km
11:28 11:29 Tata 57 km
11:31 11:32 Tóvároskert 60 km
11:35 11:36 Vértesszőlős 64 km
11:40 11:41 Tatabánya 67 km
11:44 11:45 Alsógalla 72 km
11:50 11:51 Szárliget 80 km
11:53 11:54 Szár 85 km
11:58 11:59 Bicske 92 km
12:00 12:01 Bicske alsó 94 km
12:05 12:06 Herceghalom 102 km
12:10 12:11 Biatorbágy 109 km
12:15 12:16 Törökbálint 117 km
12:20 12:21 Budaörs 121 km
12:27 12:28 Kelenföld 127 km
12:35 Budapest-Déli 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.