Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Budapest-Déli személyvonat (4917)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
08:31 Győr
08:33 08:34 Győr-Gyárváros 2 km
08:37 08:38 Győrszentiván 8 km
08:44 08:45 Nagyszentjános 18 km
08:51 08:52 Ács 28 km
08:59 09:10 Komárom 37 km
09:14 09:15 Szőny 42 km
09:17 09:18 Almásfüzitő felső 45 km
09:21 09:22 Almásfüzitő 48 km
09:28 09:29 Tata 57 km
09:31 09:32 Tóvároskert 60 km
09:35 09:36 Vértesszőlős 64 km
09:40 09:41 Tatabánya 67 km
09:44 09:45 Alsógalla 72 km
09:50 09:51 Szárliget 80 km
09:53 09:54 Szár 85 km
09:58 09:59 Bicske 92 km
10:00 10:01 Bicske alsó 94 km
10:05 10:06 Herceghalom 102 km
10:10 10:11 Biatorbágy 109 km
10:15 10:16 Törökbálint 117 km
10:20 10:21 Budaörs 121 km
10:27 10:28 Kelenföld 127 km
10:35 Budapest-Déli 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.