Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Budapest-Déli személyvonat (4919)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
05:31 Győr
05:33 05:34 Győr-Gyárváros 2 km
05:37 05:38 Győrszentiván 8 km
05:44 05:45 Nagyszentjános 18 km
05:51 05:52 Ács 28 km
05:59 06:00 Komárom 37 km
06:04 06:05 Szőny 42 km
06:07 06:08 Almásfüzitő felső 45 km
06:11 06:12 Almásfüzitő 48 km
06:18 06:19 Tata 57 km
06:21 06:22 Tóvároskert 60 km
06:25 06:26 Vértesszőlős 64 km
06:30 06:41 Tatabánya 67 km
06:44 06:45 Alsógalla 72 km
06:50 06:51 Szárliget 80 km
06:53 06:54 Szár 85 km
06:58 06:59 Bicske 92 km
07:00 07:01 Bicske alsó 94 km
07:05 07:06 Herceghalom 102 km
07:10 07:11 Biatorbágy 109 km
07:15 07:16 Törökbálint 117 km
07:20 07:21 Budaörs 121 km
07:27 07:28 Kelenföld 127 km
07:35 Budapest-Déli 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.