Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Budapest-Déli személyvonat (24919)

Közlekedik: 2011.XII.26-ig és 2011.XII.31-től szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint, 2011.XII.27-től 30-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:44 Győr
04:46 04:47 Győr-Gyárváros 2 km
04:50 04:51 Győrszentiván 8 km
04:56 04:57 Nagyszentjános 18 km
05:02 05:03 Ács 28 km
05:09 05:10 Komárom 37 km
05:14 05:15 Szőny 42 km
05:17 05:18 Almásfüzitő felső 45 km
05:21 05:22 Almásfüzitő 48 km
05:27 05:28 Tata 57 km
05:30 05:31 Tóvároskert 60 km
05:34 05:35 Vértesszőlős 64 km
05:38 05:42 Tatabánya 67 km
05:44 05:45 Alsógalla 72 km
05:50 05:51 Szárliget 80 km
05:53 05:54 Szár 85 km
05:58 05:59 Bicske 92 km
06:00 06:01 Bicske alsó 94 km
06:05 06:06 Herceghalom 102 km
06:10 06:11 Biatorbágy 109 km
06:15 06:16 Törökbálint 117 km
06:20 06:21 Budaörs 121 km
06:27 06:28 Kelenföld 127 km
06:35 Budapest-Déli 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.