Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Budapest-Déli személyvonat (4909)

Közlekedik: munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig

Érkezés Indulás Megálló km
04:44 Győr
04:46 04:47 Győr-Gyárváros 2 km
04:50 04:51 Győrszentiván 8 km
04:56 04:57 Nagyszentjános 18 km
05:02 05:03 Ács 28 km
05:09 05:10 Komárom 37 km
05:14 05:15 Szőny 42 km
05:17 05:18 Almásfüzitő felső 45 km
05:21 05:22 Almásfüzitő 48 km
05:28 05:28 Tata 57 km
05:30 05:31 Tóvároskert 60 km
05:34 05:35 Vértesszőlős 64 km
05:38 05:39 Tatabánya 67 km
05:51 05:52 Bicske 92 km
06:16 06:18 Kelenföld 127 km
06:25 Budapest-Déli 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.