Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9303)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:31 Győr
14:33 14:34 Győr-Gyárváros 2 km
14:38 14:38 Győrszentiván 8 km
14:44 14:45 Nagyszentjános 18 km
14:51 14:52 Ács 28 km
14:59 15:00 Komárom 37 km
15:13 15:14 Tata 57 km
15:22 15:24 Tatabánya 67 km
15:37 15:38 Bicske 92 km
15:49 15:50 Biatorbágy 109 km
16:04 16:05 Kelenföld 127 km
16:20 Budapest-Keleti 140 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.