Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9305)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
13:31 Győr
13:33 13:34 Győr-Gyárváros 2 km
13:38 13:38 Győrszentiván 8 km
13:44 13:45 Nagyszentjános 18 km
13:51 13:52 Ács 28 km
13:59 14:00 Komárom 37 km
14:13 14:14 Tata 57 km
14:22 14:24 Tatabánya 67 km
14:37 14:38 Bicske 92 km
14:49 14:50 Biatorbágy 109 km
15:04 15:05 Kelenföld 127 km
15:20 Budapest-Keleti 140 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.