Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9407)

Közlekedik: naponta, de nem közlekedik 2011.XII.25-től 2012.I.01-ig

Érkezés Indulás Megálló km
06:31 Győr
06:33 06:34 Győr-Gyárváros 2 km
06:38 06:38 Győrszentiván 8 km
06:44 06:45 Nagyszentjános 18 km
06:51 06:52 Ács 28 km
06:59 07:00 Komárom 37 km
07:13 07:14 Tata 57 km
07:22 07:24 Tatabánya 67 km
07:37 07:38 Bicske 92 km
07:49 07:50 Biatorbágy 109 km
08:04 08:06 Kelenföld 127 km
08:20 Budapest-Keleti 140 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.