Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Celldömölk személyvonat (9218)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
19:45 Győr
19:48 19:49 Győr-Gyárváros 2 km
19:53 19:54 Győrszabadhegy 6 km
19:58 19:58 Ménfőcsanak felső 10 km
20:00 20:01 Ménfőcsanak 12 km
20:06 20:07 Győrszemere 18 km
20:12 20:12 Halipuszta 23 km
20:14 20:15 Gyömöre-Tét 25 km
20:17 20:22 Gyömöre 27 km
20:24 20:24 Szerecseny 29 km
20:27 20:28 Gecse-Gyarmat 33 km
20:33 20:34 Vaszar 39 km
20:41 20:42 Pápa 47 km
20:48 20:49 Mezőlak 54 km
20:52 20:52 Mihályháza 57 km
20:56 20:57 Vinár 61 km
21:02 21:03 Külsővat 66 km
21:10 Celldömölk 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.