Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Celldömölk személyvonat (9226)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
17:46 Győr
17:49 17:50 Győr-Gyárváros 2 km
17:54 17:55 Győrszabadhegy 6 km
17:58 17:59 Ménfőcsanak felső 10 km
18:01 18:02 Ménfőcsanak 12 km
18:07 18:08 Győrszemere 18 km
18:13 18:13 Halipuszta 23 km
18:15 18:16 Gyömöre-Tét 25 km
18:18 18:18 Gyömöre 27 km
18:20 18:21 Szerecseny 29 km
18:24 18:25 Gecse-Gyarmat 33 km
18:31 18:40 Vaszar 39 km
18:47 18:48 Pápa 47 km
18:55 18:56 Mezőlak 54 km
18:59 18:59 Mihályháza 57 km
19:03 19:04 Vinár 61 km
19:09 19:10 Külsővat 66 km
19:17 Celldömölk 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.