Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Celldömölk személyvonat (9216)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
16:00 Győr
16:03 16:04 Győr-Gyárváros 2 km
16:08 16:09 Győrszabadhegy 6 km
16:13 16:14 Ménfőcsanak felső 10 km
16:16 16:17 Ménfőcsanak 12 km
16:22 16:23 Győrszemere 18 km
16:28 16:28 Halipuszta 23 km
16:30 16:31 Gyömöre-Tét 25 km
16:33 16:34 Gyömöre 27 km
16:36 16:37 Szerecseny 29 km
16:41 16:46 Gecse-Gyarmat 33 km
16:52 16:53 Vaszar 39 km
17:00 17:05 Pápa 47 km
17:13 17:17 Mezőlak 54 km
17:20 17:20 Mihályháza 57 km
17:24 17:25 Vinár 61 km
17:30 17:31 Külsővat 66 km
17:38 Celldömölk 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.