Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Celldömölk személyvonat (9234)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:57 Győr
15:00 15:01 Győr-Gyárváros 2 km
15:06 15:09 Győrszabadhegy 6 km
15:13 15:13 Ménfőcsanak felső 10 km
15:15 15:16 Ménfőcsanak 12 km
15:21 15:22 Győrszemere 18 km
15:27 15:27 Halipuszta 23 km
15:29 15:30 Gyömöre-Tét 25 km
15:32 15:37 Gyömöre 27 km
15:39 15:40 Szerecseny 29 km
15:43 15:44 Gecse-Gyarmat 33 km
15:50 15:51 Vaszar 39 km
15:58 16:00 Pápa 47 km
16:07 16:08 Mezőlak 54 km
16:11 16:11 Mihályháza 57 km
16:16 16:21 Vinár 61 km
16:26 16:27 Külsővat 66 km
16:34 Celldömölk 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.